Başkan Topaloğlu’ndan esnafa teşekkür ziyareti

31 Mart Mahalli İdareler Seçimlerini üst üste ikinci defa kazanan Kemer Belediye Başkanı Necati Topaloğlu, esnafa teşekkür ziyaretinde bulundu. Başkan Topaloğlu’na, Kemer Belediye Başkan Yardımcısı Emin Gül, yeni seçilen Kemer Belediyesi Meclis Üyeleri eşlik etti.
 
Lise, Deniz ve Liman Caddesi üzerindeki esnafı tek tek dolaşarak selamlaşan Başkan Topaloğlu ve beraberindekiler, esnafla sohbet edip hayırlı turizm sezonları diledi.
 
Ziyaretleri kapsamında Başkan Topaloğlu ve beraberindekileri gören iki vatandaşımızın, Başkan Topaloğlu’nun yanına gelerek, “Başkanım, inanın İstanbul’daki tanıdıklarımız Kemer’in nasıl bir belediye başkanı var öyle. Biz takip ediyoruz onu diyorlar” demeleri renkli görüntülerin ortaya çıkmasına neden oldu.
 
Başkan Topaloğlu, yaptığı açıklamada, kazasız belasız seçim sürecini atlattıklarını ifade ederek, “Bize beş yıl daha belediye başkanlığını layık gören sevgili halkımıza çok teşekkür ediyorum. Desteklerinden dolayı Kemer esnafımızı meclis üyelerimizle ziyaret ettik. Esnafımıza ziyaretlerimiz devam edecek. Kendilerine hayırlı işler ve iyi bir turizm sezonu geçirmelerini temenni ettik. İnşallah her şey çok daha güzel olacak.” dedi.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir